Waar kunnen wij u mee helpen?


De vestigingen

afdrukken

Amersfoort

Adresgegevens

Siliciumweg 36
3812 SX, Amersfoort

T: (033) 4613846
F: (033) 4651133

amersfoort@nefkens.nl

Route & openingstijden

Baarn

Adresgegevens

Eemweg 29k
3755LC, Eemnes

T: 035-5383026
F: Geen fax

baarn@nefkens.nl

Route & openingstijden

Bunnik

Adresgegevens

Rumpsterweg 37
3981 AK, Bunnik

T: (030) 65 61 583
F: (030) 65 71 143

bunnik@nefkens.nl

Route & openingstijden

Hilversum

Adresgegevens

Oscar Romerolaan 21
1216 TJ, Hilversum

T: (035) 6210953
F: (035) 6210957

hilversum@nefkens.nl

Route & openingstijden

Huizen

Adresgegevens

Ambachtsweg 48
1271 AM, Huizen

T: (035) 5258124
F: (035) 5267752

huizen@nefkens.nl

Route & openingstijden

Naarden

Adresgegevens

Gooimeer 15
1411 DE, Naarden

T: 035-6947614
F: 035-6943190

naarden@nefkens.nl

Route & openingstijden

Nieuwegein

Adresgegevens

Limburghaven 1
3433 PK, Nieuwegein

T: (030) 606 38 34
F: (030) 606 63 34

nieuwegein@nefkens.nl

Route & openingstijden

Utrecht

Adresgegevens

Meijewetering 19
3543 AA, Utrecht

T: (030) 241 42 43
F: (030) 241 00 89

utrecht@nefkens.nl

Route & openingstijden

Zeist

Adresgegevens

Bergweg 101c (nav. invoer nr. 194)
3707 AC, Zeist

T: (030) 6919524
F: (030) 6923277

zeist@nefkens.nl

Route & openingstijden

Zoeken in voorraad

Zoeken in de voorraad

Afspraak maken

Maak een online werkplaats afspraak bij een van onze Nefkens vestigingen.

Maak nu een afspraak


Volg Nefkens