De nieuwe DS 3 kan zichzelf een efficiënte en hightech SUV noemen die elegantie en karakter uitstraalt. Hij is anders door zijn ogen gaan kijken door de nieuwe grille en full led-koplampen. De grille accentueert met zijn glanzend zwarte of verchroomde diamantvormige punten op subtiele wijze een indrukwekkende uitstraling.
De deurportieren zijn op een chique wijze weggewerkt in de carrosserie van de nieuwe DS 3. Deze komen naar buiten als de sleutel dichtbij de auto gesignaleerd wordt of als deze op een afstand ontgrendelt wordt. Ook de achterzijde van de nieuwe DS 3 is opnieuw ontworpen. De nieuwe zwart gelakte strip accentueert de achterlichten en de achterklep. De nieuwe handtekening van DS Automobiles siert de achterzijde van deze DS 3.
Bent u nieuwsgierig geworden naar deze karakteristieke en elegante DS 3? Neem dan direct contact met ons op of kom langs in onze DS Salon aan de Pietersbergweg 25 in Eindhoven.
Vanaf 10 januari 2023 9:00 uur kunt u de overheidssubsidie van € 2.950,- aanvragen. Dit geldt zowel voor koop als private lease van een 100% elektrische DS 3 E-Tense.
Benzine
Elektrisch
De 100% elektrische DS 3 E-TENSE heeft een accupakket van 54 kWh en een elektromotor die 156 pk levert. Met de nieuwe DS 3 E-TENSE rijdt u maar liefst 402 km (WLTP) op een volle accu.
Met de nieuwe DS 3 E-TENSE rijdt u op een duurzame manier naar uw bestemming. Daarnaast zijn de kosten per kilometer stukken goedkoper van die van een auto met een verbrandingsmotor.
Wilt u meer weten over elektrisch rijden? Neem dan snel contact met ons op of klik op de onderstaande button.
Afhankelijk van de door u gekozen aandrijving is de nieuwe DS 3 verkrijgbar in verschillende uitvoeringen en carrosseriekleuren. U kunt kiezen uit de volgende uitvoeringen van de nieuwe DS 3: Bastille, Performance Line, Performance Line Plus, Rivoli en Opéra.
Uw nieuwe DS 3 is, afhankelijk van het door u gekozen model, samen te stellen in de volgende carrosseriekleuren: Polar White, Perla Nera Black, Platinium Grey, Artense Grey, Lacquered Grey, Diva Red en Cristal Pearl.
Wist u dat de nieuwe DS 3 de opvolger is van de DS 3 Crossback? Na de facelift gaat deze SUV van DS verder onder de naam DS 3.
Wist u dat de nieuwe 100 % elektrische DS 3 E-Tense voorzien is van een nieuwe aandrijflijn? Deze aandrijflijn is nu nog efficiënter, dankzij de kennis die is opgedaan uit de Formule E.
Rijden in de DS3 Crossback is kort samen te vatten: uitzonderlijk comfortabel. De DS 3 Crossback biedt u het ultieme comfort tijdens korte en lange ritten. Het interieur van de DS 3 Crossback is geïnspireerd op de Franse hoofdstad Parijs, de designfilosofie van DS.
Door middel van een innovatieve vulling met 2 dichtheden voor het schuimmateriaal, vormen de stoelen zich helemaal naar uw lichaamshouding. Dit zorgt voor de optimale ondersteuning van het lichaam van u en uw passagiers.