Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Alfa Romeo
Abarth
Fiat
Fiat Professional
Jeep
Carver
Logo
Logo
photo_library

Alles bekijken

photo_library

Alles bekijken

photo_library

Alles bekijken

photo_library

Alles bekijken

photo_library

Alles bekijken

Peugeot PartnerLong HDi 100 pk Voorraaddeal | Navigatie | Achteruitrijcamera | Apple CarPlay


Specificaties

Wat kan dit voertuig allemaal

BrandstofDiesel
Kilometerstand5 km
Bouwjaar2023
TransmissieHandgeschakeld
Vermogen (pk)99 pk
KentekenVXZ-71-F

Opties

Wat er allemaal op en aan zit

checkzijschuifdeur rechts
checkbuitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
checkcentrale deurvergrendeling met afstandsbediening
checkRadio NAV
checkBluetooth telefoonvoorbereiding
checkboordcomputer
checkconnected services
checkarmsteun voor
checkbestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
checkcruise control
checkHandmatige airconditioning
checkalarm klasse 1(startblokkering)
checkAnti Blokkeer Systeem
checkAnti doorSlip Regeling
checkbandenspanningscontrolesysteem
checkbumpers in carrosseriekleur
checkInstructieboekjes aanwezig
checkPack Look
checkRookvrij

Meer over dit voertuig

Onze specialisten hebben hem breed onderzocht

U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Peugeot Partner. Deze nieuwe auto is nu uit voorraad leverbaar. De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een viercilinder dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De schuifdeur zorgt voor een grote deuropening waardoor niet alleen in- en uitstappen gemakkelijker wordt, maar ook bijvoorbeeld het plaatsen van bagage of een kinderzitje. U wordt in deze auto ook getrakteerd op elektrisch bedienbare ramen voor en elektrisch verstelde en verwarmde buitenspiegels.

Het full map navigatiesysteem stippelt de route uit, het audiosysteem zorgt voor entertainment en op de plaats van bestemming helpt de achteruitrijcamera bij het vlekkeloos inparkeren. Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. Ook op de korte stukken is de cruise control een uitkomst. Kijk maar bij de benzinepomp! De Peugeot is standaard voorzien van: verstelbaar stuur, boordcomputer en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.

De geavanceerde technologie in deze Peugeot is in staat om onderweg het verkeer om u heen te monitoren en er op te reageren. Zo hebt u als het ware een automatische co-piloot aan boord. Bij een gevaarlijke situatie is remmen essentieel. De Brake Assist haalt het maximum uit de remcapaciteiten van deze Peugeot Partner.

Wordt dit uw nieuwe auto? We verwelkomen u graag om u deze Partner te laten zien, en dan leggen we u ook uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden.

Nefkens: Al bijna 150 jaar uw mobiliteitsleverancier

Nefkens is mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Bent u op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Carver of een gebruikte auto? Wij staan voor u klaar om u snel en vakkundig op weg te helpen.

Van harte welkom!