Ga naar de inhoud
Diensten van Nefkens

Bij Nefkens bieden wij diverse diensten om u goed van dienst te zijn. Benieuwd welke diensten wij voor u hebben? Bekijk meer!

Digitaal diagnoserapport

Wij werken tijdens uw werkplaatsbezoek met een digitaal diagnoserapport. Benieuwd wat dit is? Lees dan snel meer!

Peugeot 5008 1.2 Hybrid Allure Pack Business 136pk Automaat - Afbeelding 1
Peugeot 5008 1.2 Hybrid Allure Pack Business 136pk Automaat - Afbeelding 2
Peugeot 5008 1.2 Hybrid Allure Pack Business 136pk Automaat - Afbeelding 3
Peugeot 5008 1.2 Hybrid Allure Pack Business 136pk Automaat - Afbeelding 4
Peugeot 5008 1.2 Hybrid Allure Pack Business 136pk Automaat - Afbeelding 5

Peugeot 50081.2 Hybrid Allure Pack Business 136pk Automaat | Climate Control | Navigatie | Cruise Control | Achteruitrijcamera | Parkeersensoren Achter | LED Koplampen 18" Lichtmetalen Velgen | Apple Carplay/Android Auto |

Whatsapp ons

Specificaties

Wat kan dit voertuig allemaal

BrandstofHybride benzine
Kilometerstand46.257 km
Bouwjaar2024
TransmissieAutomaat
Vermogen (pk)145 pk
KentekenX-045-TX

Opties

Wat er allemaal op en aan zit

airco (automatisch)
Apple Carplay/Android Auto
cruise control
LED koplampen
lichtmetalen velgen 18"
LED koplampen
lichtmetalen velgen 18"
metaalkleur
Achterste zijruiten extra getint
Aluminium dakrails
Apple Carplay/Android Auto
Peugeot Connect Nav
Bluetooth telefoonvoorbereiding
mp3-speler
multimedia-voorbereiding
airco (automatisch)
cruise control
stof/kunstlederen bekleding
2 stoelen op derde rij
achterbank in delen neerklapbaar
parkeersensor achter
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Autonomous Emergency Braking

Omschrijving

Hij zorgt voor een ontspannen rijervaring, deze Peugeot 5008. Het is een auto uit 2024, op de teller staat een kilometerstand van 46257. Onder de motorkap een elektromotor en een verbrandingsmotor. Veel duurzame kilometers dus! De veelzijdigheid van deze Peugeot 5008 kent haast geen grenzen. Zo tovert u er heel simpel nog eens twee zitplaatsen bij, dankzij de derde zitrij. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

Ingebouwde spraakbediening maakt het mogelijk om de auto te bedienen zonder dat uw aandacht wordt afgeleid. Deze auto kent elke bestemming als z'n broekzak, dankzij het full map navigatiesysteem. Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Parkeerplekken worden er niet ruimer op. Maar met de aanwezige parkeersensoren krijgt u deze Peugeot 5008 zonder problemen op z'n plaats. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. Ook is de Peugeot uitgerust met: cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur.

De geavanceerde technologie in deze Peugeot is in staat om onderweg het verkeer om u heen te monitoren en er op te reageren. Zo hebt u als het ware een automatische co-piloot aan boord. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Het forward collision warning-systeem waarschuwt indien een botsing dreigt met een voorliggend of tegemoetkomend voertuig. Ook helpen het dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.

Heeft u interesse? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten, dan kunnen we deze Peugeot voor een proefrit reserveren.

Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.

Van harte welkom!

Peugeot 5008 1.2 Hybrid Allure Pack Business 136pk Automaat | Climate Control | Navigatie | Cruise Control | Achteruitrijcamera | Parkeersensoren Achter | LED Koplampen 18" Lichtmetalen Velgen | Apple Carplay/Android Auto |