Logo
Logo
Logo

DS DS 7E-Tense 225 Ligne Business | Panorama dak | 7,4 kW onboard charger | 360° parkeercamera | Navigatie | Apple Carplay / Android Auto |

Whatsapp ons

Specificaties

Wat kan dit voertuig allemaal

BrandstofHybride benzine
Kilometerstand10 km
Bouwjaar2025
TransmissieAutomaat
Vermogen (pk)224 pk
KentekenHVR-68-L

Opties

Wat er allemaal op en aan zit

19" lichtmetalen velgen SILVERSTONE
airco (automatisch)
alcantara interieurdelen
Apple Carplay/Android Auto
Black Alcantara® interieur
19" lichtmetalen velgen SILVERSTONE
Titan Grey
buitenspiegel(s) automatisch dimmend
buitenspiegels elektrisch verstelbaar
buitenspiegels in andere kleur
Apple Carplay/Android Auto
navigatiesysteem full map
audio installatie
Bluetooth telefoonvoorbereiding
boordcomputer
airco (automatisch)
alcantara interieurdelen
Black Alcantara® interieur
achterbank in delen neerklapbaar
achterbank met armsteun en skiluik
aanhanger assistent
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Autonomous Emergency Braking
bandenspanningscontrolesysteem
voorstoelen verwarmd
Draadloze lader Smartphone
Instructieboekjes aanwezig
Onderhoudsboekje (digitaal)
oplaadmogelijkheid

Omschrijving

Accu laden: 3.7 kW

Natuurlijk, dit is een innovatieve auto met zijn hybridetechniek. Maar het is bovendien ook een auto die is gebouwd voor jarenlang rijcomfort. Het is een nieuwe auto, hij is nu uit voorraad leverbaar. Deze DS 7 heeft een hybride motor, dus een combi van brandstof en elektrisch. Een slim en milieuvriendelijk systeem dat ook nog eens lekker kostenbesparend is. Een weldaad voor u en uw bijrijder: deze DS 7 heeft verwarmbare voorstoelen. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, trailer assistent, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

Het slim uitgedachte digitale dashboard toont alle essentiële ritinformatie in één oogopslag. Nooit meer parkeerschade dankzij de achteruitrijcamera. Vergeten af te sluiten? Bandenspanning onvoldoende? De speciale app geeft u direct een seintje met behulp van Connected Services. Naast de routeinformatie van het full map navigatiesysteem kunt u muziek via het audio-installatiesysteem ook online beluisteren via bluetooth. Nieuwe smartphones hebben geen snoeren meer nodig om op te laden. Daarom heeft deze DS 7 een draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons waarmee u onderweg simpel en effectief voor een volle accu zorgt. De DS is standaard voorzien van: dashboard met spraakbediening, automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor, cruise control en keyless entry.

In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. De forward collision warning geeft een botswaarschuwing als een aanrijding dreigt met een voorligger. Met voorzieningen als dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.

Vanzelfsprekend leveren wij deze nieuwe auto met volledige fabrieksgarantie. We maken graag een afspraak met u om deze 7 bij ons te komen bekijken.

Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.

Van harte welkom!