Logo
Logo
Logo

Peugeot 2008130pk Allure | Stoelverwarming | Camera | Adaptive Cruise | Climate | LED lampen | AUTOMAAT

Whatsapp ons

Specificaties

Wat kan dit voertuig allemaal

BrandstofBenzine
Kilometerstand72.149 km
Bouwjaar2020
TransmissieAutomaat
Vermogen (pk)131 pk
KentekenHKN-49-B

Opties

Wat er allemaal op en aan zit

Achteruitrijcamera Visioppark 1
Bluetooth telefoonvoorbereiding
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Climate control
cruise control
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Extra getinte achterste zijruiten en achterruit
LED koplampen
lichtmetalen velgen 17"
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Bluetooth telefoonvoorbereiding
connected services
multimedia-voorbereiding
radio
volledig digitaal instrumentenpaneel
Achteruitrijcamera Visioppark 1
Climate control
cruise control
keyless start
stof/kunstlederen bekleding
Parkeerhulp vóór
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Autonomous Emergency Braking
Instructieboekjes aanwezig
Rookvrij

Omschrijving

Zijn dynamische uiterlijk maakt al direct duidelijk wat voor rijervaring u van deze Peugeot 2008 mag verwachten: pure sportiviteit. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. De sportstoelen zorgen ervoor dat u goed en comfortabel zit, ook als het gas erop gaat. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

Dankzij het digitale dashboard in deze auto kan u de interface van uw cockpit personaliseren. Inparkeren? Met de achteruitrijcamera heeft u er geen omkijken meer naar! Had u de auto nou wel afgesloten? Met Connected Services checkt u het overal en altijd. Onderweg geniet u van de kwaliteit van het audiosysteem. De bediening is bovendien gemakkelijk via knoppen op het stuur. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van automatische airconditioning is voorzien. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn cruise control, sportstuurwiel, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.

Zoals u mag verwachten van deze Peugeot 2008 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.

We laten u deze auto graag helemaal zien. Belt u ons voor een afspraak?

Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.

Van harte welkom!