Nefkens Nijkerk





Citroën ë-C3 Business 113pk Comfort Range 44 kWh 8 jaar garantie! | ACCU 100% | Navigatie | LED | Apple Carplay & Android Auto
Specificaties
Wat kan dit voertuig allemaal
Opties
Wat er allemaal op en aan zit
TOPPRESTATIES DANKZIJ DE AVILOO ACCUTEST
Bij Nefkens geloven we dat vertrouwen de sleutel is tot een zorgeloze rijervaring. Daarom ondergaat elke elektrische en hybride occasion in ons aanbod een grondige accutest, inclusief een batterijcertificaat. Dankzij de geavanceerde technologie van AVILOO krijgt u helder inzicht in de batterijstatus van uw gekozen voertuig. Dit verzekert u van optimaal rijplezier en helpt u het maximale uit uw nieuwe auto te halen. Kies voor een betrouwbare en duurzame toekomst met een elektrische of hybride occasion van Nefkens en ervaar het verschil!
Omschrijving
Accu snellaadtijd (20%-80%): 26 minuten
Geen verbrandingsmotor. Geen motorgeluid. Luister naar de stilte van elektrisch rijden in deze Citroen Ë-C3. U wordt actief onderdeel van de energietransitie met de elektromotor. Hoewel de auto uit 2026 komt, heeft hij maar 4941 kilometer gereden. Nooit meer stramme spieren bij het uitstappen: daar zorgen de comfortstoelen voor! Ook LED koplampen, dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank zijn aan boord.
Bij deze auto is uw smartphone een geavanceerde afstandsbediening. Remote services brengen u overal in contact met uw auto. Kaartlezen is verleden tijd, dankzij het aanwezige full map navigatiesysteem. U hoeft het stuur geen moment los te laten om de audio aan te passen. De audiobediening op het stuur is een veilige en praktische oplossing. Smartphone in het rood? Geen punt, de draadloze telefoonlader zorgt voor een volle accu. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. Deze auto is voorzien van parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, airconditioning, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
Aan boord van deze Citroen houden verschillende geavanceerde systemen voor u de weg in de gaten. Ze waarschuwen u voor noodsituaties en kunnen in een aantal gevallen ook zelf ingrijpen. U hoeft onderweg uw hoofd nooit te draaien of uw blik te verplaatsen om dashboard-info af te lezen. De head-up display projecteert alles op de voorruit. U kunt rijden als een jachtpiloot. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
U wilt ook elektrisch rijden? Neem nu contact met ons op om een proefrit te maken.
Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.
Van harte welkom!