Nefkens Den Bosch
Specificaties
Wat kan dit voertuig allemaal
Opties
Wat er allemaal op en aan zit
Omschrijving
Accu snellaadtijd (20%-80%): 26 minuten
Hij levert uitstekende prestaties en doet dat met zorg voor het milieu. Maar tegelijk is de Citroen Ë-C3 ook gewoon een auto die u volop ruimte en comfort biedt. De elektromotor is stil en schoon. En met een verrassend grote actieradius! Het is een nieuwe auto, hij is nu uit voorraad leverbaar. De comfortstoelen zorgen voor een optimale zithouding onderweg. Verder is de Citroen uitgerust met: LED koplampen, dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank.
Locatie, motorconditie, storingen... via Connected Services krijgt u alle vitale info over de auto door. Ook handig bij pech! In deze auto beschikt u natuurlijk over een full map navigatiesysteem. Het audio-installatiesysteem met DAB-radio biedt glasheldere geluidskwaliteit. U bedient dit veilig via het stuurwiel. Kabels niet nodig, de draadloze telefoonlader laadt uw smartphone al rijdend bij. De parkeersensoren registreren alles. Ook dat ene paaltje dat net buiten uw gezichtsveld valt. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Citroen heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. U bent in deze Citroen ook voorzien van cruise control, airconditioning, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
Deze Citroen is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met u mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. Altijd uw blik op de weg: met de head-up display hoeft u geen moment uw ogen te verplaatsen. De info wordt geprojecteerd in het zichtveld voor u. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat u geen waarschuwingsbord mist. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. In deze Citroen vinden we verder een hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
We hebben ons best gedaan om de kwaliteit van deze Ë-C3 aan u uit te leggen, maar er gaat toch niets boven een proefrit. Als u contact met ons opneemt, zetten we de auto voor u klaar. We horen graag van u.
Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.
Van harte welkom!
Elektrisch rijden bij Nefkens
Bij Nefkens bent u aan het juiste adres wanneer u op zoek bent naar een elektrische auto.
Wij kunnen ons voorstellen dat u wellicht vragen heeft over elektrisch rijden. Zo bieden wij als Nefkens bijvoorbeeld ook laadoplossingen.
Meer informatie? Lees meer over elektrisch rijden op onze website.






