Ga naar de inhoud
DS DS 4 No E-Tense Etoile Absolute Comfort Tech Pack 58.3 kWh - Afbeelding 1
DS DS 4 No E-Tense Etoile Absolute Comfort Tech Pack 58.3 kWh - Afbeelding 2
DS DS 4 No E-Tense Etoile Absolute Comfort Tech Pack 58.3 kWh - Afbeelding 3
DS DS 4 No E-Tense Etoile Absolute Comfort Tech Pack 58.3 kWh - Afbeelding 4
DS DS 4 No E-Tense Etoile Absolute Comfort Tech Pack 58.3 kWh - Afbeelding 5

DS DS 4No E-Tense Etoile Absolute Comfort Tech Pack 58.3 kWh | Panorama dak | Apple Carplay/Android Auto | Camera voor en achter | Keyless Entry/start | Navigatie | Adaptive Cruise Control

Whatsapp ons


Specificaties

Wat kan dit voertuig allemaal

Kilometerstand2.337 km
Vermogen (pk)213 pk
KentekenJKP-82-N
Actieradius elektrisch (WLTP)448 km
Datum eerste registratie31 oktober 2025
Bijtellingspercentage17%
Accucapaciteit58 kWh
BTW/MargeBTW

Opties

Wat er allemaal op en aan zit

19" Lichtmetalen velgen ZURICH
airco (automatisch)
Apple Carplay/Android Auto
Elektrisch bedienbare handsfree achterklep
Interieur Black Alcantara®
19" Lichtmetalen velgen ZURICH
Elektrisch bedienbare handsfree achterklep
Night Flight
Schuif- kanteldak
buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
Apple Carplay/Android Auto
navigatiesysteem full map
audio installatie
connected services
draadloze telefoonlader
airco (automatisch)
Interieur Black Alcantara®
achterbank met armsteun en skiluik
achteruitrijcamera
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
achteruitrij assistent
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
automatische snelheids begrenzing
Interieur Criollo Brown
11 kW lader
oplaadmogelijkheid
Vehicle-to-load

TOPPRESTATIES DANKZIJ DE AVILOO ACCUTEST

Bij Nefkens geloven we dat vertrouwen de sleutel is tot een zorgeloze rijervaring. Daarom ondergaat elke elektrische en hybride occasion in ons aanbod een grondige accutest, inclusief een batterijcertificaat. Dankzij de geavanceerde technologie van AVILOO krijgt u helder inzicht in de batterijstatus van uw gekozen voertuig. Dit verzekert u van optimaal rijplezier en helpt u het maximale uit uw nieuwe auto te halen. Kies voor een betrouwbare en duurzame toekomst met een elektrische of hybride occasion van Nefkens en ervaar het verschil!

Omschrijving

Elektrisch rijden is ontspannen rijden. Achter het stuur van deze DS No 4 kunt u zich in alle rust concentreren op de weg. Stil en stevig optrekken zonder extra uitstoot? De elektromotor zorgt ervoor! Een weldaad voor uw rug en die van uw bijrijder: deze DS No 4 heeft verwarmbare voorstoelen met massagefunctie. Wind, sneeuw, hagel, regen... allemaal vergeten als u het verwarmd stuurwiel in handen heeft. Met matrix LED-verlichting rijdt u eigenlijk altijd met groot licht, dus maximaal zicht. Toch is verblinden er niet bij, want het systeem regelt de verlichting zo dat tegenliggers er geen last van hebben. Tot de voorzieningen van deze auto behoren geluidsisolerende ramen, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.

Slim, efficiënt, veilig en goed geïnformeerd rijden? Het digitale dashboard vertelt u alles wat u wilt weten. Door het combineren van beelden van vier camera's, biedt de 360 graden camera een naadloos en gedetailleerd beeld van de hele omgeving rondom deze auto. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. De meest gebruikte voertuigfuncties laten zich met behulp van uw stem bedienen. Wat is de onderhoudsstatus van deze auto? U checkt het snel, simpel en overal via uw smartphone. Natuurlijk behoren full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, draadloos opladen, keyless entry en automatisch dimmende buitenspiegels ook tot de uitrusting van deze complete auto.

Deze auto is voorzien van innovatieve systemen die u onderweg begeleiden en beschermen. Blik op de weg houden? U hoeft uw hoofd niet meer te draaien om het dashboard te zien, dankzij de head-up display. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. Met voorzieningen als dodehoekdetectie, vermoeidheidsherkenning en autonoom remsysteem, bent u altijd veilig onderweg.

Wilt u ook de sensatie ervaren van elektrisch rijden? Maak dan nu een afspraak.

Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.

Van harte welkom!

DS DS 4 No E-Tense Etoile Absolute Comfort Tech Pack 58.3 kWh | Panorama dak | Apple Carplay/Android Auto | Camera voor en achter | Keyless Entry/start | Navigatie | Adaptive Cruise Control