Ga naar de inhoud
Opel Frontera Electric Edition 44 kWh - Afbeelding 1
Opel Frontera Electric Edition 44 kWh - Afbeelding 2
Opel Frontera Electric Edition 44 kWh - Afbeelding 3
Opel Frontera Electric Edition 44 kWh - Afbeelding 4
Opel Frontera Electric Edition 44 kWh - Afbeelding 5

Opel Frontera Electric Edition 44 kWh | AppleCarPlay/AndroidAuto | Navigatie | CruiseControl | Airco | Armsteun | Parkeersensoren | DAB | LED |

Whatsapp ons


Specificaties

Wat kan dit voertuig allemaal

Kilometerstand1.200 km
Vermogen (pk)113 pk
KentekenJVK-86-J
Actieradius elektrisch (WLTP)305 km
Datum eerste registratie24 januari 2026
Bijtellingspercentage18%
Accucapaciteit44 kWh
BTW/MargeBTW

Opties

Wat er allemaal op en aan zit

airco
Apple Carplay/Android Auto
Kristall Sylver
navigatiesysteem
parkeersensor achter
Kristall Sylver
buitenspiegels elektrisch verstelbaar
buitenspiegels in andere kleur
centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Dak in carrosseriekleur
Apple Carplay/Android Auto
navigatiesysteem
Bluetooth telefoonvoorbereiding
connected services
DAB ontvanger
airco
achterbank in delen neerklapbaar
achteruitrijcamera
armsteun voor
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
parkeersensor achter
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
automatische snelheids begrenzing
Infotainment pakket
oplaadmogelijkheid

TOPPRESTATIES DANKZIJ DE AVILOO ACCUTEST

Bij Nefkens geloven we dat vertrouwen de sleutel is tot een zorgeloze rijervaring. Daarom ondergaat elke elektrische en hybride occasion in ons aanbod een grondige accutest, inclusief een batterijcertificaat. Dankzij de geavanceerde technologie van AVILOO krijgt u helder inzicht in de batterijstatus van uw gekozen voertuig. Dit verzekert u van optimaal rijplezier en helpt u het maximale uit uw nieuwe auto te halen. Kies voor een betrouwbare en duurzame toekomst met een elektrische of hybride occasion van Nefkens en ervaar het verschil!

Omschrijving

Accu snellaadtijd (20%-80%): 26 minuten

Met deze Opel Frontera maakt u een krachtig statement: elektrisch rijden is niet alleen beter voor het milieu, het is ook gewoon leuk. De elektromotor laat u geluidloos over de weg gaan. Wat een verademing, en zoveel power ook nog! Deze auto uit 2026 heeft nauwelijks gereden, met een tellerstand van slechts 1226 kilometer. U wordt in deze auto ook getrakteerd op LED koplampen, geluidsisolerende ramen en in delen neerklapbare achterbank.

De slimme lay-out van het digitale dashboard zorgt voor een uitstekend overzicht onderweg. Onder alle omstandigheden perfect zicht op wat zich achter de auto afspeelt: de achteruitrijcamera zorgt ervoor! Oliepeil, bandenspanning, sloten en andere functies zijn via een speciale app overal te checken dankzij Connected Services. Selecteer uw reisbestemming en het navigatiesysteem brengt u snel waar u moet zijn. Veilig en handig: het audiosysteem laat zich bedienen vanaf het stuur. En deze auto heeft ook draadloos opladen, DAB ontvangst, cruise control, airconditioning en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening als standaard uitrusting.

Geavanceerde veiligheidssystemen kijken tijdens elke rit met u mee en schatten continu de risico's in. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Deze Opel Frontera blijft altijd alert. Zo wordt gebruik gemaakt van forward collision warning. Bij het mogelijke risico op een aanrijding met een voertuig voor u, slaat het systeem alarm. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie, vermoeidheidsherkenning en autonoom remsysteem, bent u steeds veilig onderweg.

Bent u geïnteresseerd in deze elektrische auto? Neem dan nu contact met ons op.

Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.

Van harte welkom!

Opel Frontera Electric Edition 44 kWh | AppleCarPlay/AndroidAuto | Navigatie | CruiseControl | Airco | Armsteun | Parkeersensoren | DAB | LED |