Ga naar de inhoud

Samen vooruit begint bij jou. Kom werken bij Nefkens.

Peugeot 2008 1.2 100pk Allure - Afbeelding 1
Peugeot 2008 1.2 100pk Allure - Afbeelding 2
Peugeot 2008 1.2 100pk Allure - Afbeelding 3
Peugeot 2008 1.2 100pk Allure - Afbeelding 4
Peugeot 2008 1.2 100pk Allure - Afbeelding 5

Peugeot 2008 1.2 100pk Allure | Navigatie | Climate Control | Cruise Control | 17"LMV | Parkeersensoren | LED | Keyless | Apple Carplay/Android Auto |

€ 20.925
Whatsapp ons

€ 229 p/m

Specificaties

Wat kan dit voertuig allemaal

BrandstofBenzine
Kilometerstand33.789 km
Bouwjaar2025
TransmissieHandgeschakeld
Vermogen (pk)102 pk
KentekenHNP-89-V

Opties

Wat er allemaal op en aan zit

17'' Lichtmetalen velgen KARAKOY
airco (automatisch)
Apple Carplay/Android Auto
Keyless entry
LED koplampen
17'' Lichtmetalen velgen KARAKOY
Keyless entry
LED koplampen
achterspoiler
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Apple Carplay/Android Auto
navigatiesysteem full map
Bluetooth telefoonvoorbereiding
connected services
DAB ontvanger
airco (automatisch)
stof/kunstlederen bekleding
achterbank in delen neerklapbaar
armsteun achter
armsteun voor
parkeersensor achter
parkeersensor voor
actieve noodgeval assistent
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Navigation & Access Pack

Omschrijving

Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Deze Peugeot 2008 heeft 33789 kilometer gelopen. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

Praktisch, helder en uitermate handig is het digitale dashboard. Alle functies haarscherp in beeld! Connected Services zorgen ervoor dat de belangrijkste functies en data van de auto altijd en overal te checken zijn. Gewoon via de app op de smartphone. Beste route, verwachte aankomsttijd: uw eigen navigatiesysteem vertelt u alles! Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van automatische airconditioning is voorzien. De radio bedienen zonder uw handen van het stuur te halen: het kan in deze auto dankzij de audiobediening op het stuurwiel. De uitrusting van deze auto is met draadloos opladen, DAB ontvangst, parkeersensoren achter, regensensor, cruise control en keyless entry behoorlijk compleet.

Geavanceerde systemen kunnen tijdens de rit bepaalde taken van u overnemen. Zo kijken er als het ware steeds extra ogen met u mee, zodat u tijdig kunt reageren op noodsituaties. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Peugeot. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. De sensor van het forward collision warning-systeem registreert permanent de afstand tot voorliggers en grijpt in als een botsing dreigt. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.

Uiteraard is een proefrit altijd mogelijk. Bel onze verkoper voor een afspraak!

Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.

Van harte welkom!