Ga naar de inhoud
Peugeot 2008 1.2 130pk Allure Automaat - Afbeelding 1
Peugeot 2008 1.2 130pk Allure Automaat - Afbeelding 2
Peugeot 2008 1.2 130pk Allure Automaat - Afbeelding 3
Peugeot 2008 1.2 130pk Allure Automaat - Afbeelding 4
Peugeot 2008 1.2 130pk Allure Automaat - Afbeelding 5

Peugeot 20081.2 130pk Allure Automaat | LAGE KM | Trekhaak | Navigatie | Climate Control | Adaptieve Cruise Control | Camera | 17"LMV | LED |

Whatsapp ons

Specificaties

Wat kan dit voertuig allemaal

BrandstofBenzine
Kilometerstand7.947 km
Bouwjaar2023
TransmissieAutomaat
Vermogen (pk)131 pk
KentekenX-057-HJ

Opties

Wat er allemaal op en aan zit

achteruitrijcamera
actieve noodgeval assistent
airco (automatisch)
Apple Carplay/Android Auto
Autonomous Emergency Braking
LED koplampen
lichtmetalen velgen 17"
metaalkleur
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Apple Carplay/Android Auto
navigatiesysteem full map
Bluetooth telefoonvoorbereiding
connected services
DAB ontvanger
achteruitrijcamera
airco (automatisch)
stof/kunstlederen bekleding
achterbank in delen neerklapbaar
armsteun achter
actieve noodgeval assistent
Autonomous Emergency Braking
cruise control adaptief met Stop&Go
rijstrooksensor met correctie
alarm klasse 1(startblokkering)
Drive Assist Pack
Visiopark 1 & Navigation Pack

Omschrijving

Deze Peugeot 2008 staat garant voor vele veilige en comfortabele kilometers. Hoewel de auto uit 2023 komt, heeft hij maar 7947 kilometer gereden. De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een automatische transmissie. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

Rij- en route-info wordt perfect in beeld gebracht door het digitale dashboard. Strak inparkeren wordt een fluitje van een cent door de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Praat tegen deze auto en de auto doet wat u wilt dankzij de ingebouwde spraakbediening. Hoe is het met de banden, de accu en andere onderdelen? Connected Services maakt het inzichtelijk, 24/7 via de app. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur.

De Peugeot 2008 is uw trouwe partner onderweg, want hij houdt continu voor u de situatie op en om de weg in de gaten. Volautomatische veiligheidssystemen kunnen daarbij ingrijpen om u voor gevaarlijke situaties te behoeden. Verkeersbord-detectie herkent verkeersborden en toont deze op het instrumentarium van de auto. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Mindert een voorligger onverwachts te veel vaart, dan komt de forward collision warning in actie en waarschuwt meteen. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.

Natuurlijk bent u van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?

Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.

Van harte welkom!