Ga naar de inhoud
Peugeot 2008 1.2 130pk Allure Pack Automaat - Afbeelding 1
Peugeot 2008 1.2 130pk Allure Pack Automaat - Afbeelding 2
Peugeot 2008 1.2 130pk Allure Pack Automaat - Afbeelding 3
Peugeot 2008 1.2 130pk Allure Pack Automaat - Afbeelding 4
Peugeot 2008 1.2 130pk Allure Pack Automaat - Afbeelding 5

Peugeot 20081.2 130pk Allure Pack Automaat | 1ste eigenaar | Camera | AppleCarPlay/Android | 17" LM velgen

Whatsapp ons


Specificaties

Wat kan dit voertuig allemaal

BrandstofBenzine
Kilometerstand42.399 km
Bouwjaar2022
TransmissieAutomaat
Vermogen (pk)131 pk
KentekenR-108-BZ

Opties

Wat er allemaal op en aan zit

Achteruitrijcamera Visioppark 1
Apple Carplay/Android Auto
Bluetooth telefoonvoorbereiding
Climate control
cruise control
lichtmetalen velgen 17"
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
dakrails
Apple Carplay/Android Auto
Bluetooth telefoonvoorbereiding
connected services
DAB+ digitale radio-ontvangst
multimedia-voorbereiding
Achteruitrijcamera Visioppark 1
Climate control
cruise control
achterbank in delen neerklapbaar
armsteun voor
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Autonomous Emergency Braking
bandenspanningscontrolesysteem
Instructieboekjes aanwezig
Onderhoudsboekje (digitaal)
Rookvrij
Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar

Omschrijving

Alle technologie in de Peugeot 2008 is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten zijn aan boord.

Wat ook opvalt, is de strakke en overzichtelijke informatie die het digitale dashboard levert. De hoogwaardige achteruitrijcamera en het display met hoge resolutie zorgen dat helemaal niets u meer ontgaat van wat er achter de auto gebeurt. Hoe is het met de banden, de accu en andere onderdelen? Connected Services maakt het inzichtelijk, 24/7 via de app. Het audiosysteem met dab-radio biedt glasheldere geluidskwaliteit, u bedient dit veilig via het stuurwiel. Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. En deze auto heeft ook regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening als standaard uitrusting.

Geavanceerde systemen kunnen tijdens de rit bepaalde taken van u overnemen. Zo kijken er als het ware steeds extra ogen met u mee, zodat u tijdig kunt reageren op noodsituaties. In het instrumentarium ziet u tijdens de rit ook de belangrijkste verkeersborden aangegeven, die de auto automatisch voor u leest. Deze Peugeot 2008 is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Forward collision warning helpt u om kop-staart aanrijdingen te voorkomen. Met voorzieningen als hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.

Is dit de auto die u zoekt? Neem snel contact met ons op, dan kunt u hem binnenkort zelf bekijken.

Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.

Van harte welkom!