Ga naar de inhoud

Samen vooruit begint bij jou. Kom werken bij Nefkens.

Peugeot 2008 1.2 Hybrid 110 Allure - Afbeelding 1
Peugeot 2008 1.2 Hybrid 110 Allure - Afbeelding 2

Peugeot 2008 1.2 Hybrid 110 Allure | 8 jaar garantie |

€ 32.950
Whatsapp ons

€ 332 p/m

Specificaties

Wat kan dit voertuig allemaal

BrandstofHybride benzine
Kilometerstand7 km
Bouwjaar2026
TransmissieAutomaat
Vermogen (pk)110 pk
KentekenNDB-97-L

Opties

Wat er allemaal op en aan zit

17'' Lichtmetalen velgen KARAKOY
airco (automatisch)
Apple Carplay/Android Auto
parkeersensor achter
parkeersensor voor
17'' Lichtmetalen velgen KARAKOY
achterspoiler
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
buitenspiegels in andere kleur
Apple Carplay/Android Auto
Bluetooth telefoonvoorbereiding
connected services
DAB ontvanger
multimedia-voorbereiding
airco (automatisch)
stof/kunstlederen bekleding
achterbank in delen neerklapbaar
armsteun achter
armsteun voor
parkeersensor achter
parkeersensor voor
actieve noodgeval assistent
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Instructieboekjes aanwezig
Onderhoudsboekje (fysiek)
Rookvrij
Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Wegwaardig

Omschrijving

Bij Peugeot maken ze al 130 jaar auto's. Met oog voor innovatie en een ultieme rijervaring. Of, zoals ze zelf zeggen: Motion & Emotion. De elektromotor zorgt voor snel en traploos optrekken bij ieder stoplicht. Een van de vele voordelen van deze hybride auto. Verder is de Peugeot uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, geluidsisolerende ramen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

Met het digitale dashboard kunt u de cockpit-interface naar uw voorkeur instellen. Uw smartphone wordt een dashboard, met alle functies in beeld. Dankzij Connected Services en de speciale app. Het audiosysteem (met DAB-ontvangst!) bedient u met knoppen op het stuur of met stemcommando's. Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. Parkeerplekken worden er niet ruimer op. Maar met de aanwezige parkeersensoren krijgt u deze Peugeot 2008 zonder problemen op z'n plaats. Deze Peugeot is voorzien van sportstuur met schakelpaddels, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.

Deze Peugeot is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met u mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. In het instrumentarium laat de verkeersborddetectie de actuele verkeersborden zien. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Mindert een voorligger onverwachts te veel vaart, dan komt de forward collision warning in actie en waarschuwt meteen. U bent mede dankzij hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.

We kunnen ons voorstellen dat een proefrit wilt maken met deze auto. Belt u ons snel?

Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.

Van harte welkom!