Ga naar de inhoud

Samen vooruit begint bij jou. Kom werken bij Nefkens.

Peugeot 5008 130pk GT - Afbeelding 1
Peugeot 5008 130pk GT - Afbeelding 2
Peugeot 5008 130pk GT - Afbeelding 3
Peugeot 5008 130pk GT - Afbeelding 4
Peugeot 5008 130pk GT - Afbeelding 5

Peugeot 5008 130pk GT | 1ste eigenaar | Glazen dak | LEER/Alcantara | Camera | 7 persoons | AUTOMAAT

Whatsapp ons

Specificaties

Wat kan dit voertuig allemaal

BrandstofBenzine
Kilometerstand76.552 km
Bouwjaar2021
TransmissieAutomaat
Vermogen (pk)131 pk
KentekenL-714-TT

Opties

Wat er allemaal op en aan zit

2 stoelen op derde rij
Achterste zijruiten extra getint
Achteruitrijcamera
airco (automatisch)
Apple Carplay/Android Auto
Achterste zijruiten extra getint
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
LED koplampen
lichtmetalen velgen 19"
Metallic Copper
Apple Carplay/Android Auto
Bluetooth telefoonvoorbereiding
connected services
mp3-speler
multimedia-voorbereiding
2 stoelen op derde rij
airco (automatisch)
armsteun voor
cruise control
passagiersstoel in hoogte verstelbaar
dodehoek detectie
Parkeerhulp voor
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Achteruitrijcamera
LEER/Alcantara bekleding
Instructieboekjes aanwezig
Onderhoudsboekje (digitaal)
Rookvrij

Omschrijving

Schade: schadevrij

Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Peugeot 5008. Deze auto uit het bouwjaar 2021 heeft 76553 kilometer gelopen. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Houdt u van frisse lucht en van licht dan zit u helemaal goed met het elektrisch bediende panoramadak. Alle kids willen achterin zitten vanwege de derde zitrij. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

Met het digitale dashboard heeft u essentiële info in beeld. Altijd, overal. Deze Peugeot 5008 is 'connected'. Belangrijke functies worden permanent gemeten en zijn uit te lezen via een speciale app, ook op afstand. Het audiosysteem is handig te bedienen vanaf het stuurwiel, wat bijdraagt aan een veilige autorit. U verwacht natuurlijk automatische airconditioning in deze auto, en die is er dan ook. Superstrak parkeren wordt een eitje dankzij de parkeersensoren. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn regensensor, cruise control, sportstuurwiel, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.

Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Peugeot. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.

Heeft u interesse? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten, dan kunnen we deze Peugeot voor een proefrit reserveren.

Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.

Van harte welkom!