Ga naar de inhoud
Peugeot e-2008 EV Allure 50 kWh - Afbeelding 1
Peugeot e-2008 EV Allure 50 kWh - Afbeelding 2
Peugeot e-2008 EV Allure 50 kWh - Afbeelding 3
Peugeot e-2008 EV Allure 50 kWh - Afbeelding 4
Peugeot e-2008 EV Allure 50 kWh - Afbeelding 5

Peugeot e-2008EV Allure 50 kWh | Camera | Lichtmetalen velgen | Navigatie | Climate control |

Whatsapp ons

Specificaties

Wat kan dit voertuig allemaal

Kilometerstand100.916 km
Vermogen (pk)136 pk
KentekenJ-611-RZ
Actieradius elektrisch (WLTP)330 km
Datum eerste registratie9 oktober 2020
Bijtellingspercentage17%
Accucapaciteit50 kWh
BTW/MargeMarge

Opties

Wat er allemaal op en aan zit

airco (automatisch)
Apple Carplay/Android Auto
Autonomous Emergency Braking
cruise control
LED koplampen
LED koplampen
lichtmetalen velgen 17"
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
buitenspiegels in carrosseriekleur
Apple Carplay/Android Auto
navigatiesysteem full map
Bluetooth telefoonvoorbereiding
connected services
DAB ontvanger
airco (automatisch)
cruise control
stof/kunstlederen bekleding
achterbank in delen neerklapbaar
Achteruitrijcamera Visioppark 1
Autonomous Emergency Braking
rijstrooksensor met correctie
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bandenspanningscontrolesysteem
Instructieboekjes aanwezig
oplaadmogelijkheid
Rookvrij
Volledige onderhoudshistorie beschikbaar

TOPPRESTATIES DANKZIJ DE AVILOO ACCUTEST

Bij Nefkens geloven we dat vertrouwen de sleutel is tot een zorgeloze rijervaring. Daarom ondergaat elke elektrische en hybride occasion in ons aanbod een grondige accutest, inclusief een batterijcertificaat. Dankzij de geavanceerde technologie van AVILOO krijgt u helder inzicht in de batterijstatus van uw gekozen voertuig. Dit verzekert u van optimaal rijplezier en helpt u het maximale uit uw nieuwe auto te halen. Kies voor een betrouwbare en duurzame toekomst met een elektrische of hybride occasion van Nefkens en ervaar het verschil!

Omschrijving

Accu laden: 11 kW, compleet vol in 5 uur en 15 minuten
Accu snelladen: 100 kW

Deze Peugeot e-2008 is innovatie op zijn best. Hij is ontworpen als een unieke combinatie van rijplezier en zorg voor het milieu. Deze auto heeft 100916 kilometer gelopen, het bouwjaar is 2020. U hoort slechts het lichte gezoem van de elektromotor tijdens het rijden. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

Rij- en route-info wordt perfect in beeld gebracht door het digitale dashboard. Geen nekkramp of spiegelwerk meer bij het achteruitrijden: de achteruitrijcamera kijkt en ziet alles! Pech oplossen en zelfs voorkomen? Gaat eenvoudig. Via Connected Services heeft u alle data in de hand, gewoon op de smartphone! Onderweg kunt u veilig genieten van het audiosysteem met DAB-radio en het full map navigatiesysteem. Want in deze Peugeot bedient u ze vanaf het stuurwiel of met uw stem. Met de draadloze telefoonlader laadt uw smartphone automatisch op tijdens het rijden. Met automatische airconditioning, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze auto helemaal compleet.

In de Peugeot e-2008 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze Peugeot. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. Botsingen met een voorligger gebeuren relatief vaak. De forward collision warning slaat tijdig alarm als dat risico ontstaat, zodat u kunt ingrijpen. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.

Ook stil genieten van elektrisch rijden? Maak een afspraak voor een proefrit!

Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.

Van harte welkom!

Peugeot e-2008 EV Allure 50 kWh | Camera | Lichtmetalen velgen | Navigatie | Climate control |