Ga naar de inhoud
Citroën C1 1.0 Airscape Shine 72pk - Afbeelding 1
Citroën C1 1.0 Airscape Shine 72pk - Afbeelding 2
Citroën C1 1.0 Airscape Shine 72pk - Afbeelding 3
Citroën C1 1.0 Airscape Shine 72pk - Afbeelding 4
Citroën C1 1.0 Airscape Shine 72pk - Afbeelding 5

Citroën C11.0 Airscape Shine 72pk | 1ste eigenaar | Climate Control | Achteruiterijcamera | Vouwdak!! | Navigatie | Apple Carplay/Android Auto |

Whatsapp ons

Specificaties

Wat kan dit voertuig allemaal

BrandstofBenzine
Kilometerstand43.931 km
Bouwjaar2020
TransmissieHandgeschakeld
Vermogen (pk)72 pk
KentekenJ-653-SL

Opties

Wat er allemaal op en aan zit

achteruitrijcamera
airco (automatisch)
Apple Carplay/Android Auto
Bluetooth telefoonvoorbereiding
Electrisch open dak
elektrisch vouwdak
lichtmetalen velgen 15"
Vernislak in Scarlet Red
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
bumpers in carrosseriekleur
Apple Carplay/Android Auto
Bluetooth telefoonvoorbereiding
boordcomputer
DAB+ tuner
multimedia-voorbereiding
achteruitrijcamera
achterbank in delen neerklapbaar
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
elektrische ramen voor
lederen stuurwiel
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
bandenspanningscontrolesysteem
bestuurdersairbag
airco (automatisch)
Electrisch open dak
extra getint glas
navigatiesysteem full map
Pack Comfort Plus

Omschrijving

In deze Citroen C1 zijn ze zó handig omgegaan met de ruimte, dat hij niet groot hoefde. Met de pittige benzinemotor en de handgeschakelde vijfversnellingsbak is autorijden een waar genoegen. Ook 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging horen tot de voorzieningen op deze auto.

De hoogwaardige achteruitrijcamera en het display met hoge resolutie zorgen dat helemaal niets u meer ontgaat van wat er achter de auto gebeurt. Onderweg geniet u van de kwaliteit van het audiosysteem met dab-ontvangst. De bediening is gemakkelijk via knoppen op het stuur. In een auto als deze kunt u niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. Deze Citroen is voorzien van lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.

In de Citroen C1 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Een veilige extra is de Brake Assist. Uit onderzoek blijkt dat bestuurders bij een noodstop niet het maximum uit hun remkracht halen. Met deze automatische remondersteuning wel. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.

Heeft u interesse in deze mooie Citroen? Bel ons dan of mail ons, om een afspraak te maken.

Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.

Van harte welkom!