Nefkens Eindhoven | Geldropseweg





Citroën ë-C4Feel 50 kWh 136pk Automaat | Head-Up Display | Adaptieve Cruise Control | Navigatie | Climate Control | Dodehoekdetectie | LED | 18"LMV | Apple Carplay/Android Auto |
Nefkens
Specificaties
Wat kan dit voertuig allemaal
Opties
Wat er allemaal op en aan zit
Omschrijving
Accu laden: 11 kW, compleet vol in 5 uur en 15 minuten
Accu snelladen: 100 kW
Hij biedt volop ruimte, deze Citroen Ë-C4, en dankzij zijn elektrische aandrijving is er ook plenty vermogen voor een dynamische rijstijl. Deze auto is van het bouwjaar 2022 en heeft 69501 kilometer gelopen. Met de elektromotor rijdt u stil en snel de toekomst in. Maar ook schoon en zuinig. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, adaptief dempingsysteem, geluidsisolerende ramen, in hoogte verstelbare passagiersstoel en in delen neerklapbare achterbank.
Voor een goed en duidelijk overzicht onderweg is het digitale dashboard uitermate slim ingedeeld. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Met Connected Services wordt iedere rit nóg veiliger. De kans op een kop-staart botsing wordt sterk gereduceerd door het systeem van achteropkomend verkeer waarschuwing. Dankzij automatische airconditioning is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn DAB ontvangst, parkeersensoren achter, regensensor, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Aan boord van deze Citroen houden verschillende geavanceerde systemen voor u de weg in de gaten. Ze waarschuwen u voor noodsituaties en kunnen in een aantal gevallen ook zelf ingrijpen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze Citroen. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Botsingen met een voorligger gebeuren relatief vaak. De forward collision warning slaat tijdig alarm als dat risico ontstaat, zodat u kunt ingrijpen. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
U wilt ook elektrisch rijden? Neem nu contact met ons op om een proefrit te maken.
Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.
Van harte welkom!