Ga naar de inhoud
Opel ADAM 1.0 Unlimited 90pk - Afbeelding 1
Opel ADAM 1.0 Unlimited 90pk - Afbeelding 2
Opel ADAM 1.0 Unlimited 90pk - Afbeelding 3
Opel ADAM 1.0 Unlimited 90pk - Afbeelding 4
Opel ADAM 1.0 Unlimited 90pk - Afbeelding 5

Opel ADAM1.0 Unlimited 90pk | 1ste Eigenaar | Navigatie | Apple Carplay/Android Auto | Airco | Cruise Control | 16"LMV |

Whatsapp ons

Specificaties

Wat kan dit voertuig allemaal

BrandstofBenzine
Kilometerstand88.775 km
Bouwjaar2018
TransmissieHandgeschakeld
Vermogen (pk)90 pk
KentekenTP-623-S

Opties

Wat er allemaal op en aan zit

airco
Apple Carplay/Android Auto
cruise control
lichtmetalen velgen 16"
navigatiesysteem full map
lichtmetalen velgen 16"
buitenspiegels elektrisch verstelbaar
centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Bluetooth telefoonvoorbereiding
boordcomputer
connected services
radio-CD/MP3 speler
airco
cruise control
achterbank in delen neerklapbaar
elektrische ramen voor
lederen stuurwiel
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bandenspanningscontrolesysteem
bestuurdersairbag
Elektronisch Stabiliteits Programma
Apple Carplay/Android Auto
navigatiesysteem full map
parkeersensor achter
ADAM Package 1
binnenspiegel automatisch dimmend

Omschrijving

Klein van buiten, ruim van binnen. En qua brandstofgebruik, wegenbelasting, onderhoud en verzekering echt een hele grote vriend! Hij rijdt lekker, deze Opel. Pittig ook. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging zijn aan boord.

Deze Opel ADAM is voorzien van remote services. Via uw smartphone bedient u diverse functies ook op afstand en krijgt u informatie over de status van uw auto. U kunt het audiosysteem met DAB-ontvangst en het full map navigatiesysteem bedienen met de knoppen op het stuur. U kunt bij het inparkeren natuurlijk niet aan alle kanten ogen hebben. Daarom is deze Opel ADAM voorzien van parkeersensoren! De elektronische systemen in deze Opel helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. De cruise control zorgt voor een mooie, gelijkmatige snelheid die u zelf instelt. Dat is relaxt! En dan is deze auto ook nog eens voorzien van airconditioning, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.

In de Opel ADAM heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.

Maak nu een afspraak voor een proefrit!

Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.

Van harte welkom!