Nefkens Amersfoort
Specificaties
Wat kan dit voertuig allemaal
Opties
Wat er allemaal op en aan zit
Omschrijving
Het is een mooie auto, deze Peugeot 3008 uit 2024, hij heeft 39378 kilometer gelopen. Minder vaak tanken? Dat gaat lukken, dankzij de hybride motor die zowel op brandstof als elektriciteit werkt. Een mooie combi, die merkbaar is in de portemonnee. Het daglicht valt in overvloed via het elektrisch bediende panoramadak op het fraaie interieur. Bij de uitrusting van deze Peugeot horen onder meer 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, in hoogte verstelbare voorstoelen, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Het personaliseren van uw cockpitinterface is mogelijk met het digitale dashboard in deze auto. U ziet geen paaltje meer over het hoofd dankzij de achteruitrijcamera. Spraaksturing luistert naar uw stem en bedient de belangrijkste voertuigfuncties. Deze auto gaat met u in gesprek. Hij vertelt u dankzij remote services alles over de status van diverse onderdelen en laat zich desgevraagd ook activeren. Gewoon via uw smartphone. Kaartlezen is verleden tijd, dankzij het aanwezige navigatiesysteem. Deze auto is voorzien van electronic climate control, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, cruise control en keyless entry.
Tijdens de rit wordt u als bestuurder ondersteund door verschillende systemen die de weg en uw omgeving in de gaten houden. Belangrijk voor uw veiligheid en die van uw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Vermoeidsheidsherkenning neemt tekenen van vermoeidheid waar bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er daardoor ongelukken gebeuren. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Neem contact op voor een afspraak en laat een proefrit het bewijs leveren!
Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.
Van harte welkom!




