Ga naar de inhoud
Peugeot 308 SW 1.2 Hybrid 145 e-DCS6 Allure - Afbeelding 1
Peugeot 308 SW 1.2 Hybrid 145 e-DCS6 Allure - Afbeelding 2
Peugeot 308 SW 1.2 Hybrid 145 e-DCS6 Allure - Afbeelding 3
Peugeot 308 SW 1.2 Hybrid 145 e-DCS6 Allure - Afbeelding 4
Peugeot 308 SW 1.2 Hybrid 145 e-DCS6 Allure - Afbeelding 5

Peugeot 308SW 1.2 Hybrid 145 e-DCS6 Allure | DEMO | Nieuw model | Lichtmetalen velgen | Navigatie | 360 Camera |

Whatsapp ons

Specificaties

Wat kan dit voertuig allemaal

BrandstofHybride benzine
Kilometerstand1.761 km
Bouwjaar2025
TransmissieAutomaat
Vermogen (pk)145 pk
KentekenJKF-66-B

Opties

Wat er allemaal op en aan zit

17" lichtmetalen velgen ‘BANGKOK’
Apple Carplay/Android Auto
Bleu INGARO
electronic climate controle
kunstlederen interieurdelen
17" lichtmetalen velgen ‘BANGKOK’
Bleu INGARO
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
buitenspiegels in andere kleur
Apple Carplay/Android Auto
audio installatie
Bluetooth telefoonvoorbereiding
connected services
DAB ontvanger
electronic climate controle
kunstlederen interieurdelen
stof/kunstlederen bekleding
achterbank in delen neerklapbaar
achteruitrijcamera
achteropkomend verkeer waarschuwing
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
automatische snelheids begrenzing
Autonomous Emergency Braking
PEUGEOT i-Connect Advanced Navigatie
360 Vision & Drive Assist Pack
achteruitrij assistent
Achteruitrijcamera 360°
Anti diefstalalarm

Omschrijving

Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Rijden op brandstof én elektriciteit? Dat kan, met de hybride motor van deze Peugeot 308 SW. De elektromotor ondersteunt of neemt het deels over van de brandstofmotor als dat uitkomt. Scheelt lekker in de kosten! Altijd een goede zitpositie bij iedere snelheid, dankzij de sportstoelen. Verder is de Peugeot uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, geluidsisolerende ramen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.

Dankzij het digitale dashboard in deze auto kan u de interface van uw cockpit personaliseren. Altijd achter zicht, nooit meer nekkramp! De achteruitrijcamera maakt het supermakkelijk. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Oliepeil, bandenspanning, sloten en andere functies zijn via een speciale app overal te checken dankzij Connected Services. Kies de muziek waarvan u houdt, dankzij de dab-radio klinkt het altijd geweldig. Intussen bedient u het audio-installatiesysteem met de knoppen op het stuur. En deze auto heeft ook achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control, regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening als standaard uitrusting.

In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. U verliest de weg geen seconde uit het oog. De dashboardinfo wordt in uw zichtveld geprojecteerd door de head-up display. U rijdt ook veiliger omdat deze auto voor u de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op uw instrumentarium geprojecteerd, zodat u ze niet kunt missen. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.

Lijkt deze Peugeot u wat? Neem dan nu contact op voor een afspraak of een proefrit!

Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.

Van harte welkom!

Peugeot 308 SW 1.2 Hybrid 145 e-DCS6 Allure | DEMO | Nieuw model | Lichtmetalen velgen | Navigatie | 360 Camera |