Ga naar de inhoud
Leapmotor B10 Design Hybrid EV 18.8 kWh - Afbeelding 1
Leapmotor B10 Design Hybrid EV 18.8 kWh - Afbeelding 2
Leapmotor B10 Design Hybrid EV 18.8 kWh - Afbeelding 3
Leapmotor B10 Design Hybrid EV 18.8 kWh - Afbeelding 4
Leapmotor B10 Design Hybrid EV 18.8 kWh - Afbeelding 5

Leapmotor B10Design Hybrid EV 18.8 kWh | Navigatie | Carplay | Camera | Panoramadak | Stoel/Stuur Verwarming | Stoelventilatie

Whatsapp ons

Specificaties

Wat kan dit voertuig allemaal

BrandstofHybride benzine
Kilometerstand10 km
Bouwjaar2026
TransmissieAutomaat
Vermogen (pk)218 pk

Opties

Wat er allemaal op en aan zit

airco (automatisch)
Apple Carplay/Android Auto
bestuurdersstoel verwarmd
kunstlederen bekleding
lichtmetalen velgen 18"
lichtmetalen velgen 18"
panoramadak
Starry Night Blue
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Apple Carplay/Android Auto
audio installatie premium
Bluetooth telefoonvoorbereiding
connected services
DAB ontvanger
airco (automatisch)
bestuurdersstoel verwarmd
kunstlederen bekleding
achterbank in delen neerklapbaar
achteruitrijcamera
achteropkomend verkeer waarschuwing
achteruitrij assistent
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
navigatie online
passagiersstoel verwarmbaar
oplaadmogelijkheid
stuurwiel verwarmd
Vehicle-to-load

Omschrijving

Alle technologie in de Leapmotor B10 is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Het is een nieuwe auto, hij is nu uit voorraad leverbaar. Zuinig, slim en milieuverantwoord! Deze hybride auto combineert een verbrandingsmotor en een elektromotor: voordelig rijden en gunstig in onderhoud. 's Winters op pad gaan kan een behoorlijke uitdaging zijn. Daarom is deze Leapmotor B10 voorzien van weldadige verwarmbare voorstoelen. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. Wat een heerlijk ruim gevoel en zoveel licht geeft dat glazen panoramadak! Koude handen? Da's voorbij met het verwarmd stuurwiel. Pak aan! Tot de uitrusting van deze Leapmotor behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.

Uw rit wordt comfortabel en veilig gemaakt door het digitale dashboard dat alles projecteert wat u wenst in de digitale wereld van mobiliteit. De functie van deze 360 graden camera is vooral nuttig in smalle straatjes waar het zicht beperkt is. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. De aanwezige file assistent meet de afstand tot uw voorligger en zorgt voor een veilige afstand. Staat het voor u opeens stil? Dan zorgt het systeem dat de auto ook stopt. Met de ingebouwde spraakbediening kunt u de belangrijkste voertuigsystemen bedienen met stemcommando's. Ook connected drive services, premium audiosysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, draadloos opladen en DAB ontvangst horen tot de voorzieningen op deze auto.

Met de nieuwste technologieën aan boord is deze Leapmotor in staat om zelf te reageren op potentieel gevaarlijke situaties op de weg. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Forward collision warning waarschuwt voor een kop-staart botsing. De veiligheidssystemen in deze auto nemen het zelfs waar als de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont, en waarschuwen dan met een duidelijk signaal. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie en brake assist.

Natuurlijk is dit een splinternieuwe auto en hij wordt dus geleverd met volledige fabrieksgarantie. Daarbij kunnen we u verschillende gunstige financieringsvormen aanbieden. We maken graag een afspraak met u.

Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.

Van harte welkom!