Specificaties
Wat kan dit voertuig allemaal
Opties
Wat er allemaal op en aan zit
Omschrijving
Het elegante design onderstreept de uitstekende rijkwaliteiten van deze puur Franse auto. Deze DS 4 is van het bouwjaar 2023 en heeft 21059 kilometer op de teller. Het zal niet lang meer duren totdat benzinerijden uit de tijd is. Maar voor nu is dit de beste oplossing: een combi van elektrisch en brandstof, met een hybride motor. Dankzij het elektrisch bediende glazen panorama dak en het heerlijke lederen interieur is het soms bijna jammer dat u op uw bestemming moet uitstappen. Met matrix LED-verlichting rijdt u eigenlijk altijd met groot licht, dus maximaal zicht. Toch is verblinden er niet bij, want het systeem regelt de verlichting zo dat tegenliggers er geen last van hebben. Ook is de auto voorzien van: 19 inch lichtmetalen velgen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Het personaliseren van uw cockpitinterface is mogelijk met het digitale dashboard in deze auto. Met behulp van de achteruitrijcamera kunt u zo strak inparkeren als u maar wilt! Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Rijden-stilstaan, rijden-stilstaan. Niks is irritanter en vermoeiender dan filerijden. Daar heeft deze DS 4 een oplossing voor: de file assistent, die met radarmeting permanent het tempo aanpast op de voorligger. Zelfs als die stopt. In het zeldzame geval van een storing weet u nog eerder dan de monteur wat er mankeert. Uw smartphone met remote services geeft direct inzicht. Ook dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry zijn aan boord.
U geniet nog meer van het rijden met uw DS omdat u wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. Hou de weg in het vizier! De head-up display zorgt dat u de dashboardinfo in beeld geprojecteerd krijgt. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze DS u om veiliger te rijden. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze DS bovendien dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Als u meer wilt weten over deze DS, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?
Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.
Van harte welkom!
Nefkens De Meern







