Logo
Logo
Logo

Peugeot 20081.2 130pk GT Automaat | Stoelverwarming | Adaptieve cruise | Dodehoek detectie | Navigatie | Camera


Specificaties

Wat kan dit voertuig allemaal

BrandstofBenzine
Kilometerstand14.837 km
Bouwjaar2023
TransmissieAutomaat
Vermogen (pk)131 pk
KentekenHJL-94-G

Opties

Wat er allemaal op en aan zit

Apple Carplay/Android Auto
Climate control
lichtmetalen velgen 17"
navigatiesysteem full map
Pack Drive Assist Plus
lichtmetalen velgen 17"
afwijkende dakkleur
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Apple Carplay/Android Auto
navigatiesysteem full map
Bluetooth telefoonvoorbereiding
DAB+ digitale radio-ontvangst
multimedia-voorbereiding
Climate control
stof/kunstlederen bekleding
Verwarmbare stoelen vóór
achterbank in delen neerklapbaar
Achteruitrijcamera Visioppark 1
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Autonomous Emergency Braking
bandenspanningscontrolesysteem
Pack Drive Assist Plus
cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp

Omschrijving

Wilt u geen auto maar een heuse 'voiture'? Begrijpelijk, want de Franse merken bieden naast uitstekende prestaties en een lange levensduur nog altijd hun legendarische comfort en rijplezier! Op de teller van deze auto staat slechts 14837 kilometer. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. De verwarmbare voorstoelen zijn een heerlijke extra optie, waarmee u uzelf en uw bijrijder een groot plezier doet. In deze sportstoelen voel je je één met je auto. Verder is de Peugeot uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

U zult verrukt zijn van de digitale wereld van mobiliteit; het digitale dashboard projecteert alles wat u nodig heeft om uw rit aangenaam en veilig te maken. Nooit meer parkeerschade dankzij de achteruitrijcamera. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. De speciale app verbindt met Connected Services, die de status van vitale functies bijhoudt en waarschuwt als u bijvoorbeeld moet tanken, de bandenspanning moet controleren of olie moet bijvullen. Terwijl het full map navigatiesysteem de ideale route voor u uitstippelt, geniet u van de kwaliteit van het audiosysteem met DAB-ontvangst. De bediening is bovendien gemakkelijk via knoppen op het stuur of via spraak. De Peugeot is standaard voorzien van: automatische airconditioning, regensensor, sportstuurwiel, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.

Het rijden met deze Peugeot wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over uw veiligheid waken. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.

Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.

Nefkens: Al bijna 150 jaar uw mobiliteitsleverancier

Nefkens is mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Bent u op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Carver of een gebruikte auto? Wij staan voor u klaar om u snel en vakkundig op weg te helpen.

Van harte welkom!