Logo
Logo
Logo

Peugeot 2008SUV Allure Hybrid 136pk Automaat | Navigatie via draadloze Apple Carplay / Android Auto | Climate Control | Cruise Control | Parkeersensoren v+a | Keyless | Stoelverwarming | Armsteun | Digitaal instrumentenpaneel | DAB+ radio | Led koplampen | Donker getint glas | Lage kilometerstand!! | 17" lichtmetalen velgen |



Specificaties

Wat kan dit voertuig allemaal

BrandstofHybride benzine
Kilometerstand10 km
Bouwjaar2025
TransmissieAutomaat
Vermogen (pk)136 pk
KentekenHKS-55-B

Opties

Wat er allemaal op en aan zit

airco (automatisch)
Apple Carplay/Android Auto
armsteun voor
Bluetooth carkit & audiostreaming
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
dimlichten automatisch
extra getint glas
Keyless entry
LED koplampen
Apple Carplay/Android Auto
DAB ontvanger
volledig digitaal instrumentenpaneel
Bluetooth telefoonvoorbereiding
connected services
airco (automatisch)
armsteun voor
cruise control
Stof/Kunstleder bekleding Casual Lomsa
achterbank in delen neerklapbaar
parkeersensor achter
parkeersensor voor
actieve noodgeval assistent
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Bluetooth carkit & audiostreaming
Lage kilometerstand!
Navigatie via Apple Carplay
Stoelverwarming

Omschrijving

Souplesse, comfort en prestaties zijn onlosmakelijk verbonden met Peugeot. Niet zomaar van A naar B, maar Motion & Emotion. Elektrisch rijden: zuinig, goedkoop en schoon. Maar soms net wat beperkt als het gaat om afstand. Daarom heeft deze hybride Peugeot 2008 zowel een verbrandingsmotor als een elektromotor. Als dat geen perfecte combi is! Ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten zijn aan boord.

Ervaar de wonderen van de digitale mobiliteitswereld waarbij alles wat u wenst op het digitale dashboard verschijnt. Appen met uw auto? Geen probleem. U kunt van overal contact opnemen, de functies controleren en activeren. U bedient 'm met remote services. In deze auto wordt u elke rit opnieuw bijgestaan door een gebruiksvriendelijk navigatie met apple carplay/android, terwijl u luistert naar het glasheldere geluid van het audiosysteem met DAB-radio en bluetooth met audiostreaming. In een auto als deze kunt u niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. Parkeersensoren ondersteunen u tijdens het in- en uitparkeren. U bent in deze Peugeot ook voorzien van regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.

Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Belangrijk voor uw veiligheid en die van uw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Ook als uw aandacht even verslapt, blijft de forward collision warning bij de wekker. Dreigt er een botsing met een voor- of tegenligger, dan waarschuwt het systeem direct. In deze Peugeot vinden we verder een hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.

Als u wilt, kunt u een proefrit maken met deze Peugeot 2008. Bel of mail ons nu voor een afspraak.

Nefkens: Al bijna 150 jaar uw mobiliteitsleverancier

Nefkens is mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Bent u op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Carver of een gebruikte auto? Wij staan voor u klaar om u snel en vakkundig op weg te helpen.

Van harte welkom!