Logo
Logo
Logo

Peugeot 308110PK Executive | AppleCarPlay/AndroidAuto | Glazen dak | Navigatie | Parkeersensoren | Navigatie | Climate Control | Parkeersensoren | Isofix |

Whatsapp ons

Specificaties

Wat kan dit voertuig allemaal

BrandstofBenzine
Kilometerstand80.624 km
Bouwjaar2019
TransmissieHandgeschakeld
Vermogen (pk)110 pk
KentekenXT-777-V

Opties

Wat er allemaal op en aan zit

achterbank in delen neerklapbaar
airco (automatisch)
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
buitenspiegels in carrosseriekleur
centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
dimlichten automatisch
Apple Carplay/Android Auto
Bluetooth telefoonvoorbereiding
connected services
multimedia-voorbereiding
navigatiesysteem full map
achterbank in delen neerklapbaar
airco (automatisch)
armsteun achter
armsteun voor
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
bandenspanningscontrolesysteem
bestuurdersairbag
Instructieboekjes aanwezig
Onderhoudsboekje (fysiek)
Rookvrij
Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar

Omschrijving

Alle technologie in de Peugeot 308 is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Dit mooie exemplaar uit 2019 heeft 80624 kilometer op de teller staan. De benzinemotor levert uitstekende prestaties. Een heerlijke hoeveelheid daglicht zorgt voor een riant en ruimtelijk effect door het glazen panoramadak. Bij de uitrusting van deze Peugeot horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

Praat tegen deze auto en de auto doet wat u wilt dankzij de ingebouwde spraakbediening. Zoals u van zo'n jonge auto mag verwachten, zijn hier ook de geavanceerde remote services aanwezig. Simpelweg met een app op uw smartphone controleert u op afstand de status van de auto en bedient u diverse functies. Nooit meer de weg zoeken en ontspannen arriveren bij uw reisdoel. Met het full map navigatiesysteem zit u veilig en ontspannen in de auto. Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Met de DAB-ontvanger luistert u naar glasheldere digitale radio. Met parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze Peugeot helemaal compleet.

De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Peugeot 308 samen. In het instrumentarium laat de verkeersborddetectie de actuele verkeersborden zien. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Vermoeidheidsherkenning is een systeem dat met verschillende sensoren tekenen van vermoeidheid bij de chauffeur waarneemt. Deze krijgt tijdig een waarschuwing, wat ongelukken kan voorkomen. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.

Interesse? Maak dan gauw een afspraak voor een proefrit.

Nefkens: Al bijna 150 jaar uw mobiliteitsleverancier

Nefkens is mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Bent u op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Carver of een gebruikte auto? Wij staan voor u klaar om u snel en vakkundig op weg te helpen.

Van harte welkom!