Nefkens Fleetsales

Heeft u een zakelijk wagenpark met meerdere auto’s? Dan zijn onze accountmanagers van Nefkens Fleetsales u graag van dienst met advies op maat voor uw mobiliteitsbehoefte. Wij zijn uw betrouwbare businesspartner met jarenlange ervaring in de B2B-markt. Met onze vestigingen hebben wij bijna landelijke dekking en centraal inkoopvoordeel. Daarom krijgt u bij ons niet alleen het beste advies op maat, maar ook de scherpste offerte.

Nefkens ontzorgt

Onze accountmanagers zijn uw eerste aanspreekpunt. Onze binnendienst ondersteunt uw medewerkers.
Van aflevering tot onderhoud, van tankpassen tot schadeherstel. Nefkens regelt uw mobiliteit efficiënt en volgens afspraak. Alles om u en uw werknemers zoveel mogelijk te ontzorgen.

Met al uw fleetsales-vragen kunt u terecht bij onze binnendienst. Onze vakbekwame medewerkers zorgen voor een snelle en efficiënte opvolging. Neem contact met ons via:

E-mail: binnendienst@nefkens.nl
Telefoon: 030-2478 239
We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag, 08.30-17.00 uur.


​​

Onze accountmanagers Fleetsales


Kasper Stikkelorum, manager fleetsales
06 - 82 67 38 75
kasper.stikkelorum@nefkens.nl 


Vanessa Bogaerts, accountmanager​
06 - 83 97 22 03
vanessa.bogaerts@nefkens.nl


Arno Sprang, accountmanager​
06 - 51 60 83 36
arno.sprang@nefkens.nl


Patrick Schipper, accountmanager​
06 - 18 64 28 13
patrick.schipper@nefkens.nl

Foto Erik

Erik Posthouwer, accountmanager​
06 - 36 34 05 78
erik.posthouwer@nefkens.nl


Hans Bolsius, accountmanager​
06 - 82 63 63 25
hans.bolsius@nefkens.nl

Foto Leo Reyven

Leo Reyven, accountmanager
06 - 48 50 37 65
leo.reyven@nefkens.nl


​​

Onze binnendienst Fleetsales


Dennis Crone, verkoopmedewerker​


Abdel Metalsi, verkoopmedewerker​


​Piet Hein van Doorm, verkoopmedewerker


Luuk Sturkenboom, verkoopmedewerker​


Alles onder één dak

Wij hebben alle mobiliteitsdiensten in eigen huis en werken samen met diverse grote en kleinere leasemaatschappijen. Daarnaast hebben wij een eigen schadeherstelbedrijf en Rent-afdeling voor short-lease oplossingen. Uiteraard kunt u ook bij ons terecht voor vervangend vervoer indien u dit nodig heeft vanwege schade of diefstal. Zo kunnen wij de continuïteit van uw bedrijfsvoering optimaal garanderen.

Neem contact op met Nefkens Fleetsales