Ga naar de inhoud
Diensten van Nefkens

Bij Nefkens bieden wij diverse diensten om u goed van dienst te zijn. Benieuwd welke diensten wij voor u hebben? Bekijk meer!

Digitaal diagnoserapport

Wij werken tijdens uw werkplaatsbezoek met een digitaal diagnoserapport. Benieuwd wat dit is? Lees dan snel meer!

Peugeot 2008 1.2 130pk Blue Lease Allure - Afbeelding 1
Peugeot 2008 1.2 130pk Blue Lease Allure - Afbeelding 2
Peugeot 2008 1.2 130pk Blue Lease Allure - Afbeelding 3
Peugeot 2008 1.2 130pk Blue Lease Allure - Afbeelding 4
Peugeot 2008 1.2 130pk Blue Lease Allure - Afbeelding 5

Peugeot 2008 1.2 130pk Blue Lease Allure | Trekhaak | Glazendak | Navigatie | Climate Control | Cruise Control | Camera | 17"LMV |

€ 12.425
Whatsapp ons

€ 136 p/m

Specificaties

Wat kan dit voertuig allemaal

BrandstofBenzine
Kilometerstand56.060 km
Bouwjaar2019
TransmissieHandgeschakeld
Vermogen (pk)131 pk
KentekenZK-989-F

Opties

Wat er allemaal op en aan zit

achteropkomend verkeer waarschuwing
achteruitrijcamera
airco (automatisch)
cruise control
Glazen panoramadak, extra getinte achterruit
Glazen panoramadak, extra getinte achterruit
lichtmetalen velgen 17"
Vernis metaallak
Achterste zijruiten extra getint
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Peugeot Connect NAV
Bluetooth telefoonvoorbereiding
boordcomputer
connected services
DAB+ digitale radio-ontvangst
achteruitrijcamera
airco (automatisch)
cruise control
achterbank in delen neerklapbaar
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
achteropkomend verkeer waarschuwing
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
bandenspanningscontrolesysteem
trekhaak
Art Nouveau-pakket
Gedeeltelijke onderhoudshistorie beschikbaar
Instructieboekjes aanwezig
Rookvrij

Omschrijving

Franse auto's zijn gemaakt om te genieten. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. De sportstoelen zorgen ervoor dat u goed en comfortabel zit, ook als het gas erop gaat. Zicht, licht en toch dicht! Een geweldige rijervaring met het glazen panoramadak. Ook is de auto voorzien van: 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.

U ziet geen paaltje meer over het hoofd dankzij de achteruitrijcamera. Hoe is het met de banden, de accu en andere onderdelen? Connected Services maakt het inzichtelijk, 24/7 via de app. In deze auto beschikt u natuurlijk over een full map navigatiesysteem. Het audiosysteem met DAB-radio biedt glasheldere geluidskwaliteit. U bedient dit veilig via het stuurwiel. De kans op een kop-staart botsing wordt sterk gereduceerd door het systeem van achteropkomend verkeer waarschuwing. Nooit meer te warm of te koud. De automatische airconditioning zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. Met regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze auto helemaal compleet.

In de Peugeot 2008 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. In een gevaarlijke situatie is een zo kort mogelijke remweg van levensbelang. De Brake Assist zorgt dat u dan maximaal in de ankers gaat. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.

Belangstelling? Bel ons en we leggen de sleutels klaar voor een proefrondje.

Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.

Van harte welkom!