Futureproof: de Nefkens specials​

Is uw wagenpark al klaar voor de toekomst? Wij denken graag met u mee en hebben daarom altijd een oplossing voor u en uw mobiliteitsbehoeften. Maak kennis met onze futureproof oplossingen die uw werkzaamheden als professional een stuk aangenamer, goedkoper en mobieler maken.

Daarnaast zijn deze oplossingen klaar voor de toekomst. Laat u positief verrassen door de:

  • Carver
  • Peugeot e-Partner
  • Peugeot e-Expert Plancher
  • Peugeot Partner (4X4 Dangel)
  • Peugeot e-Expert gesloten bestel

Wilt u meer informatie over de futureproof oplossing die het beste bij u en uw mobiliteitsbehoeften past? Neem dan snel contact op met ons Fleetsalesteam via de onderstaande button.

Contact

Nefkens Specials Video Tumbnail

​​

Carver - Cargo

De nieuwste duurzame mobiliteitsoplossing. Ideaal voor last mile delivery in de binnensteden met 500 liter bagageruimte. De Cargo is te besturen met een bromfietsrijbewijs en heeft een actieradius van 130 km (WLTP).

E-Partner​

De 100% elektrische e-Partner heeft een actieradius van 275 km (WLTP). ​Ideaal als bezorg- of klusauto. 

Peugeot e-Expert Plancher laadbak

e-Expert Plancher

De Peugeot e-Expert Plancher met laadbak is speciaal ontworpen voor groenbedrijven in de regio. Deze futureproof e-Expert Plancher heeft een actieradius van 320 km (WLTP).

Peugeot dangel 4x4

Partner (4X4 Dangel)

Met een 4X4 Dangel toepassing op de Peugeot Partner wordt het rijden in ruig terrein erg gemakkelijk. Door de hoge bodemvrijheid en vierwiel aandrijving raakt u niks en weet u altijd uw weg te vinden. 

e-Expert gesloten bestel​

Deze Peugeot e-Expert is bestelbaar met dubbele cabine. Met een actieradius van 330 km (WLTP), een laadvermogen van 850 KG en een trekgewicht van 1.000 KG is dit de ideale bedrijfswagen. ​


Maak kennis met ons fleetsalesteam

Kasper Stikkelorum, manager fleetsales
Vanessa Bogaerts, accountmanager
Arno Spang, accountmanager
Patrick Schipper, accountmanager
Foto Erik
Erik Posthouwer, accountmanager
Hans Bolsius, accountmanager
Foto Leo Reyven
Leo Reyven, accountmanager

​​

Contactgegevens fleetsalesteam

FleetsalesEmail adresTelefoonnummer
Vestiging
Kasper Stikkelorum kasper.stikkelorum@nefkens.nl 06 - 826 738 75 Nefkens midden (Utrecht)
Vanessa Bogaerts vanessa.bogaerts@nefkens.nl 06 - 839 722 03 Nefkens zuid (Eindhoven)
Arno Spang arno.spang@nefkens.nl 06 - 516 083 36 Nefkens midden (Utrecht)
Patrick Schipper partick.schipper@nefkens.nl 06 - 186 428 13 Nefkens zuid (Den Bosch)
Erik Posthouwer erik.posthouwer@nefkens.nl 06 - 363 405 78 Nefkens noord (Groningen)
Hans Bolsius hans.bolsius@nefkens.nl 06 - 826 363 25 Nefkens zuid (Eindhoven)
Leo Reyven leo.reyven@nefkens.nl 06 - 485 037 65 Nefkens midden (Utrecht)